Tickets / Seizoenkaarten Webshop

Heroes Den Bosch en Banning Advocaten verlengen samenwerking!

We zijn verheugd om aan te kondigen dat de sponsorovereenkomst tussen Banning Advocaten en Heroes Den Bosch is verlengd tot en met 2025. Sinds 2020 is Banning Advocaten een trotse partner van onze club en we zijn dankbaar voor de voortzetting van deze waardevolle samenwerking.

Bijzonder vermeldenswaardig is het engagement van Banning Advocaten. Naast hun professionele betrokkenheid bij de organisatie zijn zij als enthousiaste supporter regelmatig te vinden in de Maaspoort om ons team aan te moedigen. Bovendien zijn Minos van Joolingen en Ivo Lankester lid van de Bob's Bastards, het Heroes Den Bosch business club basketball team.

Wij kijken uit naar de voortzetting van onze vruchtbare samenwerking en zijn dankbaar voor de steun van Banning Advocaten. Samen gaan we op weg naar nieuwe successen en hoogtepunten op het basketballveld.

Tags:

Business

Keep me Posted!

Op de hoogte blijven van ons laatste nieuws? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief!

Keep Me Posted